شرکت تدبیر فرایند ویرا

شير اطمينان-آزاد کننده با بارگذاري پایلوتی  Pilot operated safety relief valve یکی دیگر از تقسیم بندی های شیرهای اطمینان است که در شرکت تدبیر فرایند ویرا تولید و عرضه میگردد. تدبیر فرایند ویرا برترین شرکت سازنده شیر اطمینان در اراک

در خصوص تنظیم و کالیبره نمودن انواع شیرهای اطمینان مباحث و نکات فنی بسیاری مطابق با استانداردهای مرجع و رایج وجود دارد که این مهم در شرکت تدبیر فرایند ویرا به عنوان یکی از برترین سازنده انواع شیرهای اطمینان در استان مرکزی وسراسر کشور،مورد توجه قرار می گیرد

تامین قطعات یدکی شیرآلات صنایع مختلف،خصوصا، انواع شیر اطمینان(safety valve)یکی دیگر از خدمات فنی وارزنده در شرکت تدبیر فرایند ویرا می باشد. تولید و ساخت انواع قطعات یدکی نظیر نازل شیر اطمینان،دیسک و فنر توسط شرکت تدبیر فرایند ویرا انجام میشود.

یکی از خدمات اصلی شرکت تدبیر فرایند ویرا،تعمیرات وباسازی شیرآلات مختلف در صنایع نفت،گاز وپتروشیمی می باشد.

شیر ایمنی یا Safety valve (سیفتی ولو) از جمله شیرهایی است که وظیفه‌ی حفاظت از تجهیزات و تاسیسات را در برابر انفجار یا خرابی دارد. در این مطلب با بهترین و با کیفت ترین محصولات شرکت تدبیر فرایند ویرا آشنا می شوید.انواع شیرهای اطمینان با کیفتی بالا و قیمت مناسب مطابق با استانداردهای رایج در شرکت تدبیر فرایند ویرا تولید وعرضه میگردد.

شیر اطمینان (به انگلیسی: Relief valve) چیست؟و چه کاربردهای دارد؟ در این مطلب به تعریف شیر اطمینان وکاربردهای آن خواهیم پرداخت.

.Series 4200 and 4400 spring loaded safety relief valves have been designed according to API 520 and ASME Section VIII

compact safety relief vales

محصولی جدید از شرکت تدبیر فرایند ویرا شیر اطمینان SRV_8T12_300*150

شير اطمينان-آزاد کننده با بارگذاري پایلوتی  Pilot operated safety relief valve  یکی از محصولات تولیدی شرکت تدبیر فرایند ویرا می باشد،که در ادامه به توضیحات آن خواهیم پرداخت.

شیرهای اطمینان انواع مختلفی دارد که در این قسمت به معرفی سری های مختلف این محصول خواهیم پرداخت.

 ریلیف ولو سری 5100 از محصولات تولیدی شرکت تدبیر فرایند ویرا ( Series 5100: Pop action Type)